ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ПІДПИСНОЇ АКЦІЇ НА ЖУРНАЛИ 

«Monster High. Школа Монстрів», «Чарівна Принцеса», «Barbie TM», «Тачки»

Організатор

1.Організатором і виконавцем акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Егмонт Україна», ЄДРПОУ –34979436 (далі – Організатор).

1.1. Місцезнаходження Організатора:

1.1.1. Юридична адреса: 03680, м. Київ, вул. Димитрова, буд.5, корп.10А

1.1.2. Тел./факс: 044 531 35 55.

1.1.3. Адреса для листів: а/с 118, м. Київ 03062

1.1.4. Адреса сайту: multpresa.egmont.ua

Тривалість проведення акції

2.1. Акція триває з 20.09.2015 року по 01.12.2015 року включно.

2.2. Передплата шести номерів одного з наступних журналів: «Monster High. Школа Монстрів», «Чарівна Принцеса», «Barbie TM», «Тачки», яка бере участь у акції, здійснюється до 01.12.2015 року включно.

2.3 Реєстрація на сайті multpresa.egmont.ua  для тих учасників, які здійснили передплату на Укрпошті, триває до 01.12.2015 включно.

2.4. Визначення переможців відбувається 14.12.2015.

2.5. Оголошення переможців відбувається шляхом публікації їхніх даних у журналах «Monster High. Школа Монстрів» №1, 2016, «Чарівна Принцеса» №1, 2016, «Barbie TM» №1, 2016, «Тачки» №1, 2016.

2.6. Організатор не несе відповідальність за роботу пошти, Інтернету та банків.

Учасники акції

3.1. Учасниками акції стають ті, хто здійснить передплату на шість номерів першого півріччя 2016 року одного з наступних журналів: «Monster High. Школа Монстрів», «Чарівна Принцеса», «Barbie TM», «Тачки» до 01.12.2015 одним із способів:

– сплатою під час оформлення підписки на відділенні Укрпошти за каталогом періодичних видань України (дізнатися підписний індекс тут)

– сплатою банківського рахунку, який надходить на електрону адресу учасника під час оформлення підписки та реєстрації на сайті multpresa.egmont.ua

– зарахуванням коштів через систему LigPay Приватбанку під час оформлення підписки та реєстрації на сайті multpresa.egmont.ua

3.2. Особи, які оформили передплату у відділенні Укрпошти, для участі у акції повинні зареєструвати відомості про себе на сайті multpresa.egmont.ua до 01.12.2015. Сплата банківським рахунком чи користування системою LigPay передбачають автоматичну реєстрацію.

3.3. Під передплатою мається на увазі зарахування коштів (141 грн. 00 коп.) на розрахунковий рахунок ТОВ «Егмонт Україна» для тих учасників, як здійснили передплату на сайті multpresa.egmont.ua  та оформлення передплатного абонементу на 6 номерів журналу на Укрпошті з подальшою реєстрацією на сайті multpresa.egmont.ua

3.4. Передплатник повинен зберігати квитанцію про оплату підписки. ТОВ «Егмонт Україна» має право вимагати підтвердження оплати шляхом надання учасником копії квитанції про оплату.

3.5. У акції мають право брати участь всі жителі України, які досягли 18 років.

3.6. В акції не беруть участь:

-особи, які не досягли 18 років;

-співробітники Організатора та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, батьки), особи, які не дотримуються умов, передбачених даними Правилами.

Умови участі

4.1. Учасник здійснює передплату до 01.12.2015 р. (включно) на один або декілька наступних журналів: «Monster High. Школа Монстрів», «Чарівна Принцеса», «Barbie TM», «Тачки» на 6 (шість) номерів першого півріччя 2016 року.

4.2. Під передплатою мається на увазі зарахування коштів (141 грн. 00 коп.) на розрахунковий рахунок ТОВ «Егмонт Україна» для тих учасників, як здійснили передплату на сайті multpresa.egmont.ua  та оформлення передплатного абонементу на 6 номерів журналу на Укрпошті з подальшою реєстрацією на сайті multpresa.egmont.ua

4.3. Передплата здійснюється учасником одним із способів:

– сплатою під час оформлення підписки на відділенні Укрпошти за каталогом періодичних видань України;
– сплатою банківського рахунку, який надходить на електрону адресу учасника під час оформлення підписки та реєстрації на сайті multpresa.egmont.ua
– зарахуванням коштів через систему LigPay Приватбанку під час оформлення підписки та реєстрації на сайті multpresa.egmont.ua

4.4. Особи, які оформили передплату у відділенні Укрпошти, для участі у акції мають зареєструвати відомості про себе на сайті multpresa.egmont.ua до 01.12.2015 (включно). Сплата банківського рахунку чи користування системою LigPay передбачають автоматичну реєстрацію.

4.5. Ставши учасником, особа тим самим гарантує дотримання умов даного положення та норм чинного законодавства України, та не заперечує щодо публікації його даних в журналі у разі перемоги в акції. Організатор не несе відповідальність за можливі порушення учасниками прав третіх осіб.

Визначення переможців і подарунків

5.1.Визначення переможців серед учасників відбудеться 14.12.2015 року.

5.2.Визначення переможців відбувається шляхом випадкового вибору на сайті http://www.random.org/

 

5.3. Отримати подарунок можна лише за умови надання копії  ІПН (індивідуальний податковий номер) переможця. Якщо вищевказана копія документу не надана, то Організатори залишають за собою право провести жеребкування ще раз.

5.4. Кількість переможців становитиме 60 осіб. Кожен переможець отримує один подарунок:

Журнал “Monster High. Школа монстрів”

MH_peredplata2016

№1-4 у списку «random»: Лялька «Стає привидно» з м/ф «Привиди»

№5-6 у списку «random»: Аксесуар Monster High з м/ф «Страх, камера, мотор»

№7-16 у списку «random»: Розмальовка з наліпками Monster High з серії «Мультколекція»

Журнал “Barbie TM”

Princesa_peredplata2016

№1-2 у списку «random»: Лялька Принцеса Олекса з м/ф Barbie «Таємні двері»

№3-4 у списку «random»: Лялька Барбі «Модниця» серії «Модна вечірка»

№5-7 у списку «random»: Набор коштовностей Barbie  «Маленька принцеса»

№8-15 у списку «random»: Розмальовка з наліпками Barbie з серії «Мультколекція»

Журнал «Тачки»

Cars_peredplata2016

№1 у списку «random»: Трек «Спробуй дожени» для героїв м/ф «Тачки»

№2 у списку «random»: Ігровий набір «Йдемо на зліт» для героїв м/ф «Літачки»

№3-5 у списку «random»: Іграшка з м/ф «Тачки» серії «Водяни перегони»

№6-15 у списку «random»: Розмальовка з наліпками Тачки з серії «Мультколекція»

Журнал “Чарівна Принцеса”

Princesa_peredplata2016№1 у списку «random»: Іграшка «Королівський каретомобіль»

№2 у списку «random»: Іграшка «Водний палац» серії «Квітка на воді»

№3-4 у списку «random»: Лялька «Принцеса» серії «Сяйво прикрас»

№5-14 у списку «random»: Розмальовка з наліпками Принцеса з серії «Мультколекція»

Загальна кількість подарунків складає 60 шт.

5.5. Результати акції будуть опубліковані в одному з наступних журналів: «Monster High. Школа Монстрів» №1, 2016, «Чарівна Принцеса» №1, 2016, «Barbie TM» №1, 2016, «Тачки» №1, 2016.

5.6. Під подарунком слід розуміти дитячі іграшки або книжки.

5.7. Переможці акції отримають подарунки поштою протягом 2-х місяців з моменту публікації результатів у одному з наступних журналів: «Monster High. Школа Монстрів» №1, 2016, «Чарівна Принцеса» №1, 2016, «Barbie TM» №1, 2016, «Тачки» №1, 2016.

5.8. Під отриманням подарунку мається на увазі право придбати його за акційною ціною 1,00 грн., вартість подарунку включена до вартості підписки на журнали.

5.9. Параметри подарунку можуть не збігатися із очікуваннями учасників. Заміна подарунків на будь-які інші не допускається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають. Учасники Акції не можуть передавати право на отримання подарунків іншим особам. Організатор Акції не несе відповідальності за використання подарунків учасниками Акції після їх отримання та за невідповідність параметрів подарунка очікуванням учасників.

Інші умови

6.1. До умов даних Правил можуть бути внесені зміни та/або доповнення Організатором акції протягом усього строку проведення акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.

6.2. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

6.3. Беручи участь у акції, учасник акції тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами акції та свою повну і безумовну згоду з ними. Порушення учасником акції цих Правил або відмова учасника акції від належного виконання цих Правил (у т.ч. механізму, порядку та строків проведення акції та/або отримання подарунків та інше) вважається відмовою учасника від участі в акції та отримання подарунків. При цьому така особа не має права на одержання від Організатора акції будь-якої компенсації.