Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати вас на сайті “МУЛЬТПРЕСА”.

Тут ви можете замовити підписку на дитячі журнали для вашого малюка. Підписка на видання від МУЛЬТПРЕСИ означає, що ви будете отримувати обрані журнали поштою.Підписка оформлюється на 6 номерів журналу, котрі виходять щомісяця протягом першого півріччя 2016 року.

Як здійснити оплату?

Доставка журналів відбудеться тільки після повної передоплати 6-ти номерів.

Оплату можна здійснити будь-яким зручним для вас способом:

  • банківською карткою за допомогою LiqPay
  • оплативши банківський рахунок у будь-якому зручному для вас банку
  • здійснивши передплату у відділенні Укрпошти

Зверніть увагу! Кошти за підписку на журнали не повертаються.

Як я отримаю доставку?

Доставка журналів здійснюється Укрпоштою щомісяця протягом першого півріччя 2016 року на вказану вами поштову адресу. Перший журнал буде надіслано до 20 січня 2016 року.

Зверніть увагу! Ви не можете змінити адресу підписки. Всі номери журналів будуть надходити на адресу, вказану при оформленні замовлення. Будьте уважні, вказуючи дані.

Коли я отримаю перший журнал?

Перший журнал ви отримаєте до 20 січня 2016 року. Кожен наступний журнал буде надходити до вашої поштової скриньки щомісяця протягом першого півріччя 2016 року.

Як виглядають журнали?

Приклад журналу

Журнал “Маша та Медвідь” (для прикладу)

Наші журнали завжди високої якості, вироблені в Україні та мають висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи. Виробник журналів – видавництво “Егмонт Україна”.

Розміри журналів – 21х28 см, загальна кількість сторінок – 36.

Що буде з моїми персональними даними?

Для адресної доставки видань МУЛЬТПРЕСА потребує ваших персональних даних (прізвище, ім’я та по-батькові, дата народження, стать, поштова адреса (доставки), мобільний номер телефону, електрона адреса). При роботі з персональними даними ми здійснюємо всі необхідні організаційні й технічні заходи для захисту їх від неправомірного або випадкового доступу, знищення, блокування, відтворення, розповсюдження, а також інших неправомірних дій.